Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Плевен, Идеален център
159 000 €
310 976.97 лв.

(1 893 €, 3 702.39 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 17:15 на 9 май, 2026 год.
Обявата е посетена 122 пъти.
Площ:
84 m2
Етаж:
3-ти от 5
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Апартамент в малка монолитна кооперация на 15 години непосредствена близост до у-ще.Жилището се състои от хол, кухня, две самостоятелни спални,баня с тоалетна ,две тераси.Жилището се продава на пълно обзаведено.PVC дограма в целия апартамент,теракот в хола и кухнята,
ламиниран паркет в стаите.
Особености
Тухла
Обзаведен
За контакт:
0887493889
Агенция:
АПРИОРИ ООД
0887/49 38 89, ,0888359800
АПРИОРИ ООД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2007 г.
apriori.imot.bg
Адрес:
област Плевен, гр. Плевен, бул.'Русе' 29, ет.2
http://apriori.imot.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Плевен, Идеален център
Обява: 1c177833615535219

159 000 €
310 976.97 лв.
История на цената
(1 893 €, 3 702.39 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Плевен, Идеален център

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност